Nedelja, 13.05.2018

Za povratek na zmagovalne tirnice

Po dveh porazih, najprej v prvenstvu, nato še v pokalu, želijo Žuti danes osvojiti vse tri točke in se vrniti na sam vrh lestvice.

V goste tokrat prihaja Čarda iz Martjanec, katera se je jeseni izkazala za zelo neugodnega nasprotnika. Žuti so jih takrat strli šele v drugem polčasu in slavili z minimalnim izidom 0:1, edini strelec je bil Jan Hartman.

Tokrat je podoba obeh ekip nekoliko drugačna. Žuti to pomlad z izjemo tekme v Črenšovcih igrajo precej boljše, na drugi strani Čardi ne uspeva nič in je priklenjena na dno lestvice.

Danes obstaja tudi možnost da bomo gledali bratski obračun. V domačem kadru je nekaj minut letos zbral šele 16-letni Anže Legen, na drugi strani pa za Čardo igra naš bivši vezist Amadej Legen.

Tekma je izredno velikega pomena za našo ekipo, saj lahko na vrhu znova prehiti Polano, ki je danes zjutraj klonila v Rakičanu s 4:1.

Srečanje se bo v Športnem parku pričelo ob 17. uri, vabljeni da čim bolj zapolnite tribuno!