Torek, 04.04.2017

Tudi v tretje ne gre rado

Tri tekme se za nami, na tabeli so pa vpisani trije porazi. Tudi tokrat ni šlo po željah, Tromejnik je bil za gol boljši.

Srečanje, ki so ga je v Kuzmi ogledalo 350 gledalcev, so dobili domačini z 2:1 (1:0). Feri Cifer je imel spet nekaj težav s kadrom, manjkala sta kapetan Jernej Tkalec in Stanislav Kuzma. Postava: Vöröš, Krajnc, Kosi, Hartman, Apatič, Kotnik, Smodiš, Kristl, Botjak, Mauko in Dugonjič. V nadaljevanju so vstopili še Ropoša, Vok in Breznik. Tromejnik je prvi polčas dobil z 1:0, zadetek je v 41. minuti dosegel Rok Bokan. V nadaljevanju so domači podvojili prednost, uspešen je bil še Rok Lovrec. Le nekaj minut pozneje je izid sicer znižal Mitja Mauko, toda Žutim ni uspelo izenačiti izida.

Tretji poraz zapored je terjal tudi mesto na razpredelnici. Za tretjimi Odranci zaostajamo za tri točke, za prvouvrščenima Muro in Nafto pa osem točk. V nedeljo doma gostimo Turnišče.