Cirkulane - Beltinci Klima Tratnjek

2 : 2
1 : 0

Potek srečanja

Postava za generalko pred prvenstvom (Cirkulane, 18:00): Gyergyek, Vidovič, Rec, Kaučič (kap.), Baligač, Hren, Zorman, Đurak, Kralj, Bloudek, Mörec.

S klopi bodo začeli: Zver, Ptiček, Ščernjavič, Žaler, Pihler, Grobelnik, Emruli, Kosi.

Glavni trener: Damjan Gajser, pomočnik: Luka Ivanič, trener vratarjev: Dejan Nemec, oseba medicinske stroke: Leon Kavaš, predstavnik ekipe: Tadej Apatič.
Tekma se bo vsak čas začela.
1'
Tekma v Cirkulanah se je začela.
7'
Kralj je prestregel žogo, preigral vratarja in podal v sredino proti Bloudku, domači branilci pa so žogo pred strelom potisnili v kot.
14'
Tokrat strel Kralja z bližine, Cirkulane spet odbijajo v kot. Po kotu strel Hrena čez vrata.
16'
Prekršek Reca za rumeni karton.
17'
Neposredni poskus gostov iz prostega strela, Gyergyek odbija v kot.
27'
Prekršek žutih v kazenskem prostoru in strel iz 11m za Cirkulane.
27'
GOL!
1:0
Domači so povedli preko enajstmetrovke.
38'
Beltinčani so več pri žogi, a si ne uspejo pripraviti resnejših priložnosti.
42'
Nevaren protinapad domačih je v zadnjem trenutku prekinil Kaučič.
45+2'
Mörec je sprožil z roba kazenskega prostora in stresel prečko.
46'
Začel se je drugi polčas.
46'
Namesto Zormana je v igro vstopil Pihler.
51'
Po preigravanju in podaji Đuraka poskus Baligača, domači so odbili v kot.
52'
Strel Đuraka z razdalje mimo gola.
54'
Hren je ukradel žogo in poskusil s strelom, domači spet odbijajo v kot.
62'
Še ena menjava. Iz igre Mörec, v igro Grobelnik.
63'
Še en strel Đuraka čez vrata domačih.
65'
GOL!
2:0
Prodor Cirkulan po desni strani, strel v daljši vratarjev kot in povišanje vodstva.
65'
Ščernjavič je zamenjal Vidoviča.
75'
Predložek z desne strani in strel z glavo domačih mimo gola.
82'
GOL!
2:1
Bloudek je v kazenskem prostoru zaposlil Grobelnika, ki je znižal prednost Cirkulan.
82'
Kosi je dobil priložnost namesto Kralja.
87'
Krajša prekinitev, na tleh je obležal Pihler.
89'
Dvojna priložnost za žute! Najprej je po prodoru streljal Ščernjavič, nato še Grobelnik, a žoga ni prešla golove črte.
90'
GOL!
2:2
V zadnji akciji na tekmi so žuti prišli do izenačenja. Še enkrat se je med strelce vpisal Grobelnik.