Hartman
84'

Potek srečanja

1'
Takoj priložnost za žute, po globinski podaji Sočiča je prodrl Verunica in podal proti Dobaju, ki je streljal iz 15 metrov v blok gostov.
12'
Žuti trenutno z igralcem manj, Zeljković je deležen zdravniške pomoči zaradi udarca v obraz.
15'
Lepa akcija naših, Mauko je prodrl po desni strani in zavrnil v kazenski prostor proti Raduhi, ki je streljal po tleh, brani Mrežar.
24'
GOL!
1:0
In smo ga dali. Kot iz leve strani je izvajal Sočič in poslal odličen predložek v kazenski prostor, kjer je na petih metrih od gola visoko skočil Zeljković in z glavo zadel za vodstvo.
27'
Krajša prekinitev igre, na tleh je vratar gostov, ki prejema zdravniško pomoč.
35'
Nevarna akcija žutih, Raduha je podal iz desne strani proti Mauku, ki je iz obrata streljal s peto, a žal preslabo, izbijajo gostje.
45'
Hitra akcija žutih po desni strani kjer je pobegnil Mauko in podal mimo vratarja proti Raduhi, a je v zadnjem trenutku izbil branilec gostov.
Konec prvega polčasa in zasluženo vodstvo žutih, ki so izrazito prevladovali in si poleg zadetka pripravili še nekaj nevarnih akcij, ki so žal ostale neizkoriščene. Šmartno za zdaj ni zapretilo vratom Zvera.
47'
Prosti strel iz leve strani za Mršiča, ki je močno streljal na prvo vratnico, izbijajo gostje v kot.
53'
Prva resna priložnost za goste, po odbiti žogi je iz dvajset metrov močno streljal Marko in zgrešil.
65'
Poskus Pesjaka iz 20 metrov, v naročje Zveru.
66'
GOL!
2:0
Povišanje vodstva v Beltincih. Verunica je odvzel žogo na gostujoči polovici in sam prodrl v kazenski prostor, kjer je iz dvanajstih metrov streljal v daljši kot in neubranljivo zadel.
68'
Strel Sočiča iz dvajsetih metrov, brani Mrežar.
71'
Hitra akcija skozi sredino, Dobaj je podal mimo obrambe v kazenski prostor, kjer je vratar za las odbil pred Verunico.
76'
Strela gostov po tleh iz 15 metrov, strel Hrastnika je ubranil Zver.
76'
Menjava
Staš Dobaj
76'
Menjava
Mitja Mauko
84'
Menjava
85'
Prosti strel iz desne strani, močno je streljal Sočič, a dobra obramba vratarja gostov.
90'
Enajstmetrovka za žute. Po dolgi globinski podaji ke pobegnil Verunica, gostujoči branilec pa ga je zaustavil z vlečenjem v kazenskem prostoru in upravičena enajstmetrovka.
90+2'
GOL!
3:0
Enajstmetrovko je izvedel Verunica, a je strel ubranil Mrežar, odbitek pa je v mrežo pospravil Jakov Katuša.