Ivo
Kuzma
84'

Potek srečanja

Znana je enajsterica Radovana Karanovića za zahtevno gostovanje v Biljah. Zaradi poškodb manjkajo Mauko, Zorman in Hartman.
2'
Prvi strel pri domačih od daleč, prek vrat.
3'
GOL!
1:0
Iz leve strani je proti sredini prodrl Šturm, streljal v spodnji kot gola in zadel.
11'
Prosti strel za domače na 25 metrov od gola. Strel Šturma prek gola.
24'
Dobro je Verunica zadržal žogo v napadu in podal v prostor Pihlerju, ki je prodrl proti golu, strel iz desetih metrov je ubranil domači vratar.
26'
Iz kota je podal Kristl, Zeljković je z glavo podaljšal do Raduhe ki je streljal iz bližine po tleh, domači rešujejo iz golove črte.
28'
Iz dvajsetih metrov je streljal Raduha, žal mimo gola.
29'
Prekršek Maučeca na sredini igrišča za rumeni karton.
33'
Močan strel Marca po tleh iz razdalje, mimo gola Sereca.
36'
Podaja Verbiča iz leve proti golu, domači blokirajo v kot.
37'
Prekršek Zeljkovića na domači polovici za rumeni karton.
38'
GOL!
2:0
Iz roba kazenskega strela je streljal Humar in zadel.
40'
GOL!
3:0
Enajstmetrovka za Bilje po roki v kazenskem prostoru. V gol jo je spremenil Matić.
43'
GOL!
3:1
Proti golu je prodrl Verunica, v kazenskem prostoru so ga domači podrli za enajstmetrovko. Odgovornost je prevzel nase in neubranljivo zadel v levi kot vrat.
Slab začetek žutih. V začetnem krču so hitro prejeli poceni zadetek. Nato so pritisnili na vrata Bilj, svojih priložnosti niso izkoristili, so pa gostje vsako napako kaznovali in trikrat zadeli. Žuti upanje ohranjanjo z zadetkom Verunice.
Ukrepal bo Karanović, pripravljata se dve menjavi ob polčasu.
46'
Menjava
Luka Sočič
46'
Menjava
Luka Pihler
46'
GOL!
3:2
Odličen začetek drugega polčasa. Mršič je podal Verunici, ki je z roba kazenskega prostora streljal v spodnji levi kot domačega vratarja in zadel.
47'
Podaja Kristla do Möreca, ki je streljal iz 16 metrov, a dobra obramba Lipičarja.
49'
Prosti strel za Bilje na 18 metrov od gola. Strel Perka je končal golom.
55'
GOL!
4:2
Predložek iz desne strani v kazenski prostor, kjer je najvišje skočil Matić in z glavo zadel v desni spodnji kot.
60'
Odlična dolga podaja Zeljkovića za obrambo, sam je proti golu vtekel Verunica, a za las zgrešil vrata.
64'
Tokrat lepa podaja Andrejča za obrambo, Verunica je streljal preveč po sredini, kar je ubranil Lipičar.
65'
Hitro je prodrl Šturm proti golu in streljal, a zadel zunanji del vratnice.
67'
Luka Sočič je prejel rumeni karton za prekršek na sredini igrišča.
71'
Menjava
Vito Mörec
Samo Žalik
72'
Predložek Kristla v kazenski prostor, z glavo je mimo vrat streljal Raduha.
79'
Po predložku iz kota je z glavo streljal Žižmond, a se je z odlično obrambo izkazal Serec.
80'
Z roba kazenskega prostora je streljal Šturm, a mimo vrat.
82'
Drugi rumeni in posledično rdeči karton za Sočiča, ki je na nasprotnikovi polovici storil prekršek.
83'
GOL!
5:2
Protinapad domačih, hitro je prodrl Šturm in podal mimo Sereca do Bregantija, ki je zadel v prazno mrežo.
84'
Menjava
Ivo Kuzma
88'
Močan strel iz razdalje Šturma, brani Serec.
Danes žal ni šlo. Tekma polna priložnosti, domači so izkoristili večino svojih, žuti pa premalo.