Začetek tekme v Beltincih. S sredine so začeli Žuti.
Krajša prekinitev zaradi poškodbe pri gostih. Beltinci čakajo na izvedbo kota.
Zadetek Žalika z glavo, toda razveljavljen zaradi prekrška nad vratarjem.
Prosti strel z leve strani. Mršič za las nad gol.
16'
GOL!
0:1
Prvi pravi napad za Tromejnik in zadetek za goste. Bokan je preigral Kuzmo in zatresel mrežo Sereca.
23'
Prekršek Šipoša in rumeni karton za domačega branilca.
28'
GOL!
1:1
Jan Kristl
Dolgo podajo Maučeca z desne strani je Žalik z glavo podaljšal do Kristla, ki je izenačil.
43'
Nevaren poskus Žutih, strel Hartmana z roba kazenskega prostora je ubranil Šafer.
46'
Štiri menjave na začetku drugega polčasa pri žutih:
V igro so prišli Mauko, Mörec, Zorman, Raduha, iz igre pa so odšli Žalik, Šipoš, Balažic, Sočič.
49'
Odlična podaja iz leve strani na glavo Mauku, ki pa je iz bližine streljal v roke gostujočemu vratarju.
52'
Podaja Kristla iz kota, z glavo je streljal Raduha, vendar so gostje izbili iz golove črte.
53'
Povratna podaja v kazenski prostor do Mariča, ki je iz desetih metrov za las zgrešil vrata.
55'
Odlična globinska podaja Raduha za obrambo gostov, kjer je Zorman prišel do strela, brani gostujoči vratar.
57'
Podaja v kazenski prostor Mršiča, ki je podal v kazenski prostor, od koder se je žoga odbila do Möreca, ki je streljal malo prek vrat.
57'
Podaja Möreca iz desne v kazenski prostor, Mauko pa je streljal preveč po sredini.
58'
Gol zdaj visi v zraku. Kristl je lepo podal do Mariča, ki pa iz osmih metrov ni bil dovolj natančen.
60'
Predložek Zormana iz leve strani v kazenski prostor, kjer so gostje odbili v zadnjem trenutku pred Maukom.
61'
GOL!
2:1
Vito Mörec
In gol je zdaj tudi padel. Mörec je samostojno prodrl iz desne strani proti vratom Tromejnika, kjer je iz roba petmetrskega prostora zadel z strelom v daljši vratarjev kot.
63'
Prekršek na dvajset metrov nad Mršičem. Mörec preko vrat.
64'
Menjava pri žutih. Iz igre odhaja strelec izenačujočega zadetka Kristl, v igro pa Pihler.
66'
GOL!
3:1
Luka Marič
Odvzeta žoga Pihlerja na sredini igrišča in takoj podaja do Mariča, ki je lepo preigral dva gostujoča igralca in iz roba kazenskega prostora dosegel pravi evrogol s strelom v daljši vratarjev kot.
71'
Podaja Raduhe do Pihlerja, ki je poskusil z strelom od daleč in le za malo zgrešil gol.
77'
Odlična podaja Pihlerja iz prostega strela na levi strani, Maučec je bil za las prekratek iz bližine.
81'
GOL!
3:2
Znižanje domačega vodstva. Podaja iz prostega strela in slaba reakcija domače ekipe, gostje so napako izkoristili z zadetkom iz bližine.
85'
Odvzeta žoga gostujočega napadalca na sredini, ki je stekel proti domačim vratom, a streljal mimo vrat.
Tekma je končana z zmago žutih. Danes nismo videli najboljših Beltinec, a vendarle dovolj za zmago in s tem tudi uvrstitvijo v finale MNZ pokala in v Pokal Slovenije.