Ponedeljek, 15.08.2016

Žuti slavili tudi v pokalu

Včeraj se je v Športnem parku Beltinci igrala zaostala tekma finala pokala MNZ MS. Beltinci so prepričljivo slavili z 5:0 proti Bogojini.

LUŠT BELTINCI 5:0 GMT BOGOJINA

1:0 Ropoša, 2:0 Mauko, 3:0 Apatič (pen), 4:0 Breznik, 5:0 Ropoša

Postava: Kuzma; Apatič, Zlatar, Hartman, Škaper; Ropoša, Gregorec, Jamakovič, Botjak, Kristl; Mauko

Igrali so še: Vok, Kosi, Breznik, Tkalec M., Kolarič

Ob veliki zmagi so prvič na uradni tekmi debitirali tudi Ropoša, Gregorec, Jamakovič, Kristl, Mauko, Vok, Kolarič in povratnik Apatič. Žuti so že od samega začetka tekme napadali in gostom puščali zelo malo prostora, da bi igrali svojo igro. Premoč so kronali že v prvem polčasu, ko sta zablestela novinca, ki sta prišla iz Veržeja. Najprej je Beltince v vodstvo 1:0 popeljal Rok Ropoša, prednost pa je na 2:0 povišal Mitja Mauko. V nadaljevanju srečanja so igrali tudi Vok, Kosi, Breznik, Tkalec M. in Kolarič. Vodstvo na 3:0 je po prekršku z enajstmetrovke povišal Apatič, za 4:0 je pa je le dve minuti po vstopu v igro zadel Breznik. V zaključku tekme je za končnih 5:0 zadel še Ropoša.

Naslednja tekma žute čaka v sredo ob 16h, ko se bodo pomerili z prvoligašem Aluminijem.