Nedelja, 24.07.2016

Zmaga proti Brunšviku

Tretja pripravljalna tekma se je končala z rezultatom 3:1

Žuti so danes pokazali lepo kombinatorno igro proti novopečenemu članu 3.SNL sever.

Prvi zadetek smo dočakali že v 10 minuti, ko so Žuti kronali terensko premoč. Po lepi podaji je na desni strani kazenskega prostora do strela prišel Botjak, ki je z natančnim strelom poslal žogo za hrbet gostujočega vratarja.

Pritisk na gostujoča vrata se je stopnjeval iz minute v minuto, kar se je spet obrestovalo v 29. minuti, ko je po odbiti žogi v gostujočem kazenskem prostoru do strela prišel Škaper in z natančnim strelom povišal na 2:0.

Do polčasa se je nato zvrstilo še nekaj priložnosti vendar je ostalo pri izidu 2:0.

V drugem polčasu je trener Cifer nato dal priložnost še ostalim igralcem, ki so začeli tekmo na klopi.

Gostje so znižali rezultat v 66. minuti po hitrem protinapadu.

Tik pred koncem srečanja je Dugonjič povišal na 3:1 in tako postavil končni izid srečanja.

Na današnjem srečanju sta zaigrala tudi dva Ganska nogometaša, ki sta trenutno na preizkušnji v Športnem parku.