Zmaga nad Čardo za konec odlične jeseni!

Naši dečki so tudi v zadnjem kolu pred zimskim prestopnim rokom slavili in zasledovalcem pobegnili na +8.

ND Beltinci 3:1 Čarda Martjanci

1:0 Maroša, 1:1 Bencik, 2:1 Tkalec, 3:1 Tkalec

Postava: Kuzma, Pavel, Kosi, Zlatar, Horvat, Šnajder, Sreš, Smodiš, Botjak, Maroša, Tkalec.

Po že zapečatenem jesenskem naslov je bila pred nami še zadnja tekma prvega dela sezone. V goste je prišla Čarda, s katero smo se srečali že v 1. krogu lige (1:2).

Trener Škaper je od prejšnje tekme proti Nafti naredil eno menjavo, v prvi postavi je začel Pavel, Hartman je pa začel s klopi in vstopil v drugem polčasu.

Žuti so prevladovali celotno tekmo in že v 3. minuti iztržili enajstmetrovko, ki jo je zapravil kapetan Tkalec. Prvi in edini gol v prvem polčasu je padel v 33. minuti, ko je imel Maroša namen podati proti golu, ampak je zaradi nerazumevanja Čardinih branilcev žoga končala v mreži.

V drugem delu je Čarda za trenutek izenačila na 1:1, ampak že v naslednji minuti je Tkalec popeljal Žute v ponovno vodstvo. Kapetan je na koncu v 92. minuti še potrdil zmago z 3:1.

Na tekmi v Fazaneriji, kjer sta se srečala še dva kandidata za naslov, Mura in Odranci so slavili črno-beli, kar pomeni, da na odmor odhajamo z prednostjo osmih točk pred obema zasledovalcema.