Torek, 06.09.2016

Še druga domača zmaga!

V nedeljo so žuti igrali svojo drugo domačo tekmo v prvenstvo in tudi to dobili, z 2:1 so padli Ljutomerčani.

LUŠT BELTINCI 2:1 LJUTOMER

(Mauko 18., Kristl 46.)

Začetna postava: Küzma; Jamakovič, Zlatar, Kosi, Škaper; Botjak, Smodiš, Kristl, Hartman, Ropoša; Mauko. V nadaljevanju srečanja so vstopili še Dugonjić, Gregorec in Kolarič

Domači so bili od začetka zelo razigrani in na tak način spravili Ljutomer v podrajen položaj. V prvih 15 minutah so si priigrali veliko "stoodstotnih" priložnosti, a jih žal zapravili. Neuspele strele Ropoše, Botjaka in Smodiša pa je v 19. minuti vendarle kronal Mauko, ki je krasno vtekel v prazen prostor, kjer ga je našel Botjak.

Nekaj minut pred polčasom so do prve resne priložnosti prišli tudi gostje, po kateri so tudi izenačili izid. Zmagoviti zadetek je v prvi minuti drugega dela prispeval Kristl, ki je navijače ob lepem strelu z razdalje spravil na noge.

Prihodnji vikend spet igramo doma! V goste prihaja letos močna ekipa Tromejnika. Vsi na tekmo!